Sharr Travel Contact

Tel:  (0) 38 610 015

Tel:  (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email : Tel:  (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact

 • Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË
 • Rezervime me aeroplan
 • Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë
 • Rezervim për autobus
 • Rezervim për aeroplan
 • Rezervim për traget
 • Paketa Indivduale
 • Arazhmane turistike
 • Udhëtime grupore
 • Autobusa me qera
 • Vikendi në Sarandë, Butrint& Gjirokastër 3ditë/2net
 • Vikendi në Vlorë/ Hotel Regina City ose Regina Garden
 • Vikendi në Vlorë / Hotel Hana
 • Vikendi në Durrës& Berat
 • Vikendi në Pogradec, Korçë& Elbasan 3ditë/2net
 • Vikendi në Ulqin,Budva& Kotorr 3 ditë/2net
 • Vikend në Strugë, Ohër& Pogradec - 2ditë/1natë
 • Vikendi në Budvë, Tivat e Kotorr 2 ditë,1 natë
 • Vizitë një ditore në Prevallë
 • Vikend në Brod - Dragash
 • Vizitë një ditore n'Bjeshkë
 • Vizitë një ditore në SELANIK
 • Vizitë një ditore në Matka
 • Vizitë një ditore në Shkodër
 • Vizitë një ditore në Budva
 • Vizitë një ditore në Strugë& Ohër
 • Bëhu agjent
 • Kushtet e udhëtimeve
 • Sharr Travel
 • Foto të autobusave
 • Foto të grupeve
 • Kushtet për agjent
 • Na kontaktoni
 • Ku ndodhemi

Informatat kontaktuese

sharr travel gjermani kosove

Zyra Nr.1 Prishtinë: Adresa:  Bulevardi Bill Klinton nr.16 Tel:    (0) 38 610 015 Tel:    (0) 38 610 016 Tel:    (0) 38 610 017 Mob  (0) 49 344 260

E-mail: [email protected]

Zyra në Prizren:

Adresa:    Rruga De Rada (përballë stacionit të autobusëve) Tel:   + 383 (0) 29 224 016 Mob: + 383 (0) 45 856 228

Pagesat përmes bankës:

Banka:     Teb Sh.a Prishtinë, Kosovë Kodi i Swift/ Bic:   TEBKXKPR Emri i përfituesit:  Sharr Travel Shpk Llogaria e përfituesit: 2020000008569346 Adresa e përfituesit:  Uçk Nr 101, Prishtinë

Na shkruani online

sharr travel gjermani kosove

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME  Durrës ME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

 • Ofertat e vikendeve
 • Ofertat e Hoteleve
 • Ofertat ditore Vjeshtë- Dimër
 • Vizitat një ditore

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Sharr Travel Facebook

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook

N.T.SH Sharr Turist

Epoka e Re

Sharr Travel, lider tokësor, katër herë në javë udhëtime nga Zvicra në Kosovë

Kompania turistike, Sharr Travel organizon katër herë udhëtime në javë nga Zvicra në Kosovë.

Udhëtimet realizohen në këto data: 16 dhjetor (e premte), 20 dhjetor (e marte), 21 dhjetor (e mërkure), 23 dhjetor (e premte), 24 dhjetor (e shtune), 27 dhjetor (e marte), 28 dhjetor (e mërkurë) dhe 30 dhjetor (e premte) etj.

Për info të tjera:

https://sharrtravel.com/sq/linja-kosove-zvicer-kosove-2/

+41 44 500 41 55

+41 76 531 06 37 viber

Për rezervime kontaktoni në:

+ 383 38 610 015

+ 383 38 610 016

+ 383 49 610 015

+ 383 44 610 015

+ 383 44 542 029

+ 383 49 344 260

 • Ruzhdi Kurtishaj
 • Sharr Travel

Lajme të sponsorizuara

sharr travel gjermani kosove

07 nëntor 14:01

Kryeministri kurti pret në takim guvernatorin ismaili.

sharr travel gjermani kosove

07 nëntor 12:40

Hapet llogari bankare për ta ndihmuar familjen e pjetër shalës.

sharr travel gjermani kosove

04 nëntor 23:19

Afaristi albert bucolli tregon për parimet dhe vlerat e kompanisë “bucolli” me seli në shtuttgart.

sharr travel gjermani kosove

04 nëntor 16:02

‘shqiptarët në kantonin valais më 12 nëntor t’ia japin votën philippe nantermodit’.

sharr travel gjermani kosove

02 nëntor 16:06

Shqiptarët punonin me pasaporta bullgare te punëdhënësi kosovar- detaje të reja nga aksidenti tragjik në kantierin e hamburgut.

sharr travel gjermani kosove

31 tetor 21:25

Ansambli “trojet” përuron librin “këngët e shekullit kallkan” të poetes ilirjana baraliu-lladrovci.

Të fundit

Sharr Travel ofron bus, air & traget bileta në destinacionet e Europës si: Zvicër, Austri, Itali, Gjermani, Slloveni, Turqei, Shqipëri, Kosovë, Suedi, Danimarkë, Kroaci, Norvegji etc.

Gjithashtu Sharr Travel bën organizimin e shkuarjes në Haxhxh dhe Umre sidhe ofron vetura me qira - rent a car me çmime konvencionale dhe prodhime nga kompani të njohur si: Mercedes, Chevrolet, Opel etj.

E Enjte 9 Nëntor

 • Fit&Sexy

sharr travel gjermani kosove

Super oferta me super autobus të “Sharr Travel” nga Zvicra në vendlindje dhe anasjelltas

sharr travel gjermani kosove

Kompania lidere për turizëm “Sharr Travel” tash e sa kohë ka lëshuar linjat e saj katër herë në javë nga Zvicra me autobus superkomod.

Në prag të festës së Bajramit ju mund të udhëtoni drejt vendlindjes dhe anasjelltas me ofertat më të mira duke përjetuar rahatinë komode e kënaqësinë maksimale të udhëtimit.

Me shërbime të pafundme gjatë udhëtimit përcjellë me mikpritje të veçantë nga stafi i “Sharr Travel” ju do ta ndjeni vendlindjen më afër.Udhëtimet realizohen me autobusë komod, staf profesional e shërbime cilësore nga të gjitha qytetet e Kosovës.

Për informacione më të hollësishme ju mund të gjeni informatat e duhura në faqen zyrtare të “Sharr Travel” e cila është faqja më e vizituar e kompaniveturistike.

https://sharrtravel.com/sq/linja-kosove-zvicer-kosove-2/

🇨🇭 Zvicër: +41 44 500 41 55 +41 76 531 06 37 viber ☎ Për rezervime kontaktoni në: 🇽🇰 Kosovë:383 38 610 015383 38 610 016383 49 610 015

sharr travel gjermani kosove

Apliko Tani! Vendet e fundit për regjistrime në programet Master në UNI – Universum International College – Powered By Arizona State University

UNI - Universum International College  fuqizuar nga Arizona State University nga SHBA, konkursin për regjistrimet e

sharr travel gjermani kosove

Dimri po afron – Fibula nuk ju harron!

Sezona e dimrit po fillon, është koha për aksion dimror. Për të gjithë maraklit e skijimin Fibula nuk

Lajme tjera

sharr travel gjermani kosove

Forcat amerikane në Irak, cak i shpërthimeve dhe sulmeve me dronë

sharr travel gjermani kosove

I shoqëruar nga bashkëshortja, kryeministri Kurti publikon pamje nga pritja që ia bëri Macron në Elysee

Zyba përmend lutfi hazirin si një nga figurat për gjendjen aktuale në kosovë.

sharr travel gjermani kosove

Travel lines

IMAGES

 1. Sharr Travel :: Udhëtime me autobus

  sharr travel gjermani kosove

 2. Sharr Travel, urë lidhëse e diasporës kosovare në Zvicër me Kosovën

  sharr travel gjermani kosove

 3. Sharr Travel organizon 4 herë në javë udhëtime nga Zvicra në Kosovë

  sharr travel gjermani kosove

 4. Sharr Travel

  sharr travel gjermani kosove

 5. Informatë me rëndësi nga Sharr Travel për familjarët e udhëtarëve që

  sharr travel gjermani kosove

 6. Sharr

  sharr travel gjermani kosove

COMMENTS

 1. Sharr Travel

  LINJA E RREGULLT KOSOVË - GJERMANI- KOSOVË #Munchen, #Ulm, #Stuttgart, #Karlsruhe, #Mannhaim, #Frankfurt, #Koln, #Duseldorf, #Dortmund, #Hanvoer,...

 2. Sharr Travel :: Udhëtime me autobus

  Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod

 3. Na kontaktoni

  Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju

 4. Sharr Travel (@sharr_travel) • Instagram photos and videos

  Sharr Travel ështe agjenci turistike e cila ofron oferta turistike për fundjavë dhe udhëtime Tel:38344610015 +38349610015 Viber 0038344542029 · Bulevardi Bill

 5. N.T.SH Sharr Turist

  Bitte verwenden Sie entweder Firefox > 3.x oder IE > 6, und stellen Sie sicher, dass Javascript aktiviert ist.

 6. Sharr Travel

  Kompania e fluturimeve Libonia ofron linja ajrore nga Kosova në Zvicër dhe Gjermani dhe anasjelltas. Raporto kete biznes. Shpërndaje biznesnin përmes

 7. Sharr Travel, lider tokësor, katër herë në javë udhëtime nga Zvicra

  SHQIPTARJA E SUKSESSHME NË GJERMANI, AJSHE NUHA KA HAPUR

 8. Sharr Travel

  Website: http://sharrtravel.com. External link for Sharr Travel. Industry: Travel Arrangements. Company size: 11-50 employees. Headquarters: Pristina

 9. Rreth nesh

  Sharr Travel ofron bus, air & traget bileta në destinacionet e Europës si: Zvicër, Austri, Itali, Gjermani, Slloveni, Turqei, Shqipëri, Kosovë, Suedi

 10. Super oferta me super autobus të “Sharr Travel” nga Zvicra në

  Gjermani · Artikull i sponsorizuar. Comodita vazhdon rritjen në Amerikë, gushti

 11. Travel lines

  Kosove (Decan) - Gjermani (Dortmund) · Kosove (Gjakove) - Gjermani (Dortmund) · KOSOVE - ZVICER (Peje - Geneve me SHARR-TRAVEL) · KOSOVE - Zvicer (SHARR-TRAVEL)